Čas- Time

7. října 2010 v 16:29 | Double.Claire
Čas pojem který otřásá světm. Co je to za pojem a proč je tak duležitý? Proč je vůbec tady? Jen omezuje, přinucuje, deformuje a překáží... Tolik věcí co bychom si přáli stihnout, ale proč je tady ?Aby nám to stěžil nebo naopak pomohl ?

Kdo mu dal moc poroučet slunci a měsíci a dělat z nich otroky dne a noci? Proč není noc dnem a den není noc ? Proč se dělíš na hodiny,minuty a sekundy. Kčemu to je dobré, řekni?
Kdo ti dal moc ovládat náš spánek a sen? Kdo ti řekl jen 8 hodin spánku a dost! Kdo ti dal moc aby si nám říkal teď to jde a teď už nemůžeš? Kdo a hlavně proč?
Proč se podle tebe točí svět? Proč je jen 24 hodin? Co když je to pro mnohé málo času a pro druhé zase moc? Určuješ, přikazuješ, ale kdo káže tobě?
Tolik otázek a přesto neodpovíš. Proč jsdeš tak tvrdohlavě dál, ženeš se kupředu, co čeká tě na konci? A je pro tebe "čase" konec?
¨0
Si tady tak dlouho, tolik lidí tě zná a ještě nikdo se ti nepostavil a proč? Jsi tady pro nás nebo sand ne, máš pomoct, ale pořád s tebou jen bojujeme...
Tolik lidí, už v boji zahynulo a mnoho lidí, už ten boj vzdalo. Kdy se vzdáš i ty, kdo tě učinil tak mocným, nezranitelným a večným ?
Už znáš naše otázky, ale nemáš na ně odpověď. Jen kdyby jsi aspoň chvíli nehrál proti nám ..
Na chvíli se zastav a nežeň. Spomal a neber dech. Tvoje věčnost nám klade otázky, ale také nás zpoutává. Tvoje rychlost se pro nás stává jedem !!
Zpomal, nebo nás zabiješ jednouho po druhém ! A pak už nezbyde nikdo komu bys poručil, koho bys ovlivnil a zranil. Zbydeš tu jen ty se svou nekonečnou rychlostí, bez konce a s bolestí !
Budeš tu věčně a sám. Lituju tě
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Bol / a si tu? Tak KLIKNI at 'o tebe viem: o)

!!KLIK!! 100% (251)

Komentáře

1 Fill Fill | Web | 7. října 2010 v 16:32 | Reagovat

Ahoj, máš moc pěkný a povedený blog. Mám jednu malou prosbičku. Prosím tě, v horním boxu mám mé zvířátka. Potřeboval bych jen po tobě, aby jsi mi nakrmil/a poslední 4 vajíčka. Vsadil jsem se s kámošem o 10 kč, že za 10 dní budou všichni vylíhnutí a dnes je to 4.den. Stačí, ať klikneš a otevře se ti odkaz, ve kterém klikneš na Click HERE.Tím pádem máš jedno zvířátko nakrmené. Až ty bydeš chtít něco po mně, stačí do toho článku napsat, co, nějaký názor, pomoct se SONB apod. Díky moc :-)

2 @-annie:** @-annie:** | Web | 7. října 2010 v 16:35 | Reagovat

Ty obrázky jsou dokonalé
PS: luxusní blog ♣♣♣

3 Double.Claire Double.Claire | 7. října 2010 v 17:26 | Reagovat

Fill:Ahoj těší mě tvá chvála:) Odklikala jsem nemáš zač:)

4 Double.Claire Double.Claire | 7. října 2010 v 17:27 | Reagovat

@-annie:*:Ahojky, děkuji tvoje chvála mě moc potěšila:) Snažím se tu na tom makat jak jen to jde. Ty máš taky moc suprovej blogíís:) Určo se ještě stav páá:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.