Říjen 2011

Katy Perry - Last friday night

31. října 2011 v 11:29 | Double.Claire

Nový hit Katy Perry:)

Déšť

24. října 2011 v 11:38 | Double.Claire |  Myšlenky
Déšť nepřináší vždy jen smůlu a smutek, ale i kus života a radosti. Neříkám že mám déšťráda ale vidím v něm i pozitivní věci. Ve filmech to je vždy tak, že se hlavnímu hrdinovistane něco smutného a hned se spustí déšť, aby podtrhl smutnou atmosféru. V jinýchnaopak doprovází chvíle štěstí. Zaleží na Vás jak ho budete brát. Každopádně déšť je vživotě důležitý a kdyby nebyl země by pustla. Vždyť když zaprší vše roste a kvete. Také sepročistí ovzduší a volněji se nám dýchá. Pokud je teplo je déšť příjemný a dá se v němběhat a skákat:) Já osobně nemám ráda chladné deštivé podzimní dny, jelikož mě takovépočasí uspává a kazí mi náladu:) A vy?

Druhý svět

21. října 2011 v 11:14 | Double.Claire |  Myšlenky

Druhý svět je vlastně původní název mého blogu:) Jinak druhý svět je trochu široký pojem... Každý si svůj druhý svět nosíme ve své hlavě a každý ho máme trošku jiný. Je to místo kde na nas nikdo nemůže, protože je jen naše a známe ho jen my. Je to misto kam se ukrýváme před vnějším světem. Nechce mi to dále rozepisovat myslete si tom co chcete:)

Pastelky

12. října 2011 v 19:30 | Double.Claire |  Myšlenky
Ach pastelky... Dříve jsem si hodně malovala. Za svůj život jsem spotřebovala hodně pastelek. pamatuji se na své nejoblíbenější. Dostala jsem je na narozeniny od nevlastní babičky. A měly krásné odstíny. Vzpomínám si, že jsem s nima malovala strašně dlouho. Nakonec byly už úplně malinké:) Spoustu z nich již nemám ale i přes to občas nějakou najdu v kelímku s pastelkamia vzpomenu si na to jak jsem k nim přišla. Dnes už moc nemaluji, jelikož jsem "dospěla" do pubertálních let a uvědomila si, že mi to vlastně nejde:)