Červenec 2012

Fotosoutěž- 1.část zadání

30. července 2012 v 0:00 | Double.Claire
Více pod perexem...

Olly Murs- Heart skips a beat

25. července 2012 v 15:30 | Double.Claire
Letní hity? Ano určitě nějaké jsou a tenhle mi podle klipu příjde dost letní. Nazpíval ho Olly Murs a Rizzle Kicks. Když jsem tu písničku slyšela poprvé, nelíbila se mi. Ale asi po dvou dnech jsem si nějak vybavila melodii a pořád si ji zpívala. Nejvíc se mi líbí refrén, ten je asi nejchytlavější:) Tady ji míte k poslechu tak snad se bude líbit i vám;)


Štěňátka♥

25. července 2012 v 15:18 | Double.Claire |  My photos
Zdravím! Předevčírem jsem byla k večeru na krátké návštěvě u tety, jejíž fenka Jack Russela má štěňata. Už to nejsou žádní malí bobci a pořád jsou v pohybu. Proto tady jsou jen některé použitelné fotky, které jsou jakž takž nemázlé.
více pod perexem...

Fotosoutěž

24. července 2012 v 21:04 | Double.Claire
Máš doma foťák a myslíš, že na to máš? Tak máš šanci se ukázat v letní fotosoutěži!

Info pod perxem...

Léto přichází...:)

5. července 2012 v 11:03 | Double.Claire |  My diary
Tak, dlouho jsem tu nebyla. Skončil školní rok a začaly prázdniny. Já můžu se vztyčenou hlavou říci, že jsem dokončila povinné základní vzdělání. Stalo se toho opravdu dost, ale nebudu to tady moc rozepisovat. Jsem hrdá i na Vojtu, jelikož taky nedopadl kdovíjak hrozně. Docela se děsím září, protože najednou toho bude opravdu hodně.
Tumblr_leykot1wc61qc3d2ho1_500_large_138013027_large
Ale dost školy, když už je volno. Poslední dobou jsou strašná vedra a tak moc ven nelezu, každopádně bych toho chtěla za léto hodně stihnout. Určitě bych chtěla s Vojtou stanovat i kdyb to mělo být jen na zahradě, jezdit občas na kole a minimáloně jednou jet na brusle (pokud je už ovšem nemám malé), přežít Řecko a trávit čas co nejvíce venku s Vojtou:)
Tumblr_lvsk6bdft71qe9cnqo1_500_large
Ve volných chvílích jsem se naučila splétat náramky z bavlnek, jenže zatím jen tím nejlehčím a nejprimitivnějším způsobem co je a pochybuji, že bych se s mou leností dokopala k tomu se naučit i nějaký těžší. A ani ten můj první výtvor nevypadá nějak slavně.
Tumblr_lnxjz6zcb31qehhhpo1_500_large
Dalo by se říct, že mi nic neschází až na takovou maličkost a tou jsou peníze. Moje pokladnička momentálně obsahuje 36 kč, šupinu z kapra a náplast. No snad tohle léto bude i tak fajn a POZITIVNÍ:)