Říjen 2012

Update 21.10.2012

21. října 2012 v 12:21 | Double.Claire
Rozhodla jsem se pro pár novinek a změn na blogu. Radikálně jsem promazala Rubriky a celkově zrušila Rubriky týkající se grafiky. Stejně jsem s ní doopravdy nikdy nezačala a dělat věci s Disneyho hvězdičkami typu Demi Lovato, Selena Gomez nebo co to teď letí fakt už potřebu nemám.

Tudíž jsem založila novou rubriku dnes niž populárního DIY (do it yourself), kde budu přidávat návody a inspirece toho co sama vytvořím. Snad se mi bude chtít. Zvlášť teď před Vánoci mám v plánu pár věcí zkusit vyrobit.

V rubrice Music plánuju udělat Top 1O songs vždy na určité téma, ale uvidám jak se mi bude chtít. To ale kdyžtak až po novém roce...

Aktualizovala jsem Projekt Things to do before i die. Poškrkala a přidal jsem pár věcí. Také už se mi v hlavě tvoří nový Projekt, který jsem si pracovně nazvala What should i read? (Co bych si měla přečíst?). Mělo by to být něco jako seznam knížek, které jsem četla a které bych si chtěla někdy přečíst a ke každé pár slov. Uvidíme... Ale tobych první musela stvořit vzhled a já jsem zase dutá na jakýkoli nápad... Ostatně jako vždy.

Co se týcě laye, ještě si tady pobude nechce se mi hledatn nebo tvořit nový a už vůbec né ho nastavovat a tenhle je v pohodě... Možná se v největší nouzi uchýlím k nějákému z předchozích let....

To je prozatím vše, užívejte zbytek víkendu;)

Vaše Claire

Tak a co teď?

12. října 2012 v 12:12 | Double.Claire |  My diary
Tak v prvé řadě se chci omluvit za dlooouhou nepřítomnost, ale nějak mě to pustilo... A co je vlastně nového?


Tak v prvé řadě bych chtěla napsat, že už dva a půl roku chodím s jedním ůžasným klukem:) Mám ho moc ráda a nikdy, nikdy se ho nevzdám!:) Za chvilku budou Vánoce a já jsem hradá na to že už vím co přesně mu k nim dám:) Výročí jsme měli 20.9.:) Tak doufám že nám to ještě minimálně dva a půl roku vydrží:)V druhé řadě bych ráda řekla pár slov o exkurzi do španělska. Ne vím jak to bylo s ostatními ročníky, ale příjde mi, že jsme nějácí katastrofičtí. Za těch 10 dní jsme 2 krát stihli navštívít nemocnici a ztratit 140 euro a spoustu dalších průšvihů. Jinak to bylo fajn Španělsko jako takové není ničím zajímavé, je to pustina. když ale jdete do měst nejlépe do těch středověkých je to nádhera, napříklda Toledo pro mě nemělo chybu. Ráda bych takhle ještě někam někdy jela , ale spíše né ze školou... kdo ví...:)


Přichází podzim nebo respektive už přišel. 4ekají nás ochlazení a hlavně konem října Hallowen a po něm Dušičky. Né že bych nějak slavila Halloween, ale dýni bych si vyřezat chtěla. V neděli jdu s přítelem bruslit na to se taky docela těším a mám slíbené dva hokeje--> Kometu a Oceláře:) Na to se těším asi nejvíce:)
A nový cíl ve škole? Mít samé jedničky na pololetí a získat stipendium na konci roku:) Přece jen 525 euro se vždycky hodí a už teď vím naprosto přesně jak bych ty peníze využila takže s (ne)chutí do toho!