Listopad 2015

Stužkovák aneb začíná to být vážné!

17. listopadu 2015 v 18:07 | Double.Claire |  My diary
Po dlouhé době opět článek do rubriky deníček aneb co se událo, děje a co přijde. V pondělí jsme odevzdávali přihlášky k maturitě, takže bylo třeba se definitivně rozhodout, z čeho že to vlastně chceme maturovat. Já tedy nakonec budu mít státní češtinu literaturu, státní španělštinu, školní španělštinu literaturu a školní dějepis ve španělském jazyce. Váhala jsem mezi státní angličtinou a španělštinou a bylo mi to v podstatě jedno ze kterého jazyka bych maturitu dělala, ale čistě z praktických důvodů vyhrála právě španělština a to hlavně proto, že nebudu muset v jeden den přepínat mezi třemi jazyky, ale jen mezi dvěmi. A teď už ke stužkováku!


PRAHA | Neviditelná výstava 2015

11. listopadu 2015 v 6:21 | Double.Claire |  PROCHÁZKOVNÍK
Dnes se dostáváme k poslední "části" našeho školního výletu do Prahy v září 2015. Pozdě, ale přece! Tentokrát se spolu podíváme na neviditelnou výstavu, což byl asi nejlepší zážitek y celé Prahy a klidně bych si ho zopakovala. Tak snad se někdo necháte inspirovat a zajdete se tam také podívat. Více informací a fotky v celém článku;)

GEOCACHING | Máme kešku!

6. listopadu 2015 v 21:47 | Double.Claire |  Myšlenky
Ano konečně je v provozu!:) Konečně říkám proto, že jsme na ní začali pracovat už minulý rok na podzim, kdy jsem měla hroznou chuť nějakou založit. Vymysleli jsme místo, zápletku k luštění, jednotlivé stage, vyrobili krabičku a její obal, vše zanesli na místo a připravili ke spuštění. Reviewer (ten co kontroluje keše než se zveřejní) nám ale řekl, že by jsme ještě měli sehnat někoho na betatest. Tak jsme napsali jednomu kačerovi, který tam ochotně zašel, ale nezdálo se mu pár věcí. A tady začala pracovat má lenost a naštvanost, že někdo kritizuje něco, co jsme tak pracně vyrobili! A tak keška upadla v zapomnění. Až ke konci září se Vojta nudil a když jsem byla na oslavě u babičky, zašel se na kešku podívat a když zjistil, že tam stále ještě je, tak si ji vzal domů, opravil co se nelíbilo betatestrovi, zanesl ji zpět na místo a uvedl ji do provozu. Tentokrát bylo vše v pořádku, takže na kešku začali chodit první kačeři. No a pak mě k ní jakože náhodou zavedl a ukázal mi co vše s ní udělal. První mi to nědošlo, ale pak jsem byla ráda, že když né já, tak aspoň on byl natolik schopný dotáhnout tenhle náš společný projekt do konce. Takže vám hrdě můžeme představit naši první multikešku MEXIKO.