Leden 2016

---PŘESUN---

29. ledna 2016 v 18:51 | Double.Claire
Rozhodla jsem se učinit jednu změnu! A to takovou, že jsem tento blog přesunula na blogspot. Trochu nostalgie to tu uzavřít, ale blog.cz už mě nebavil a chtěla jsem zkusit něco nového:) Doufám, že na blogspotu budu spokojená, a že i vy se tam sem tam podíváte:)

www.double-claire.blogspot.cz


Loučím se s www.doubleoworld.blog.cz pro nevé příspěvky navštivte můj nový blog;)

Double.Claire

SKOTSKO | Na cestě po severu Británie

24. ledna 2016 v 16:19 | Double.Claire |  PROCHÁZKOVNÍK
Tak trochu se stydím za tento (trochu) latepost, ale k těmhle článkům se vždy těžce dokopu, kvůli náročnosti zpracovávání fotografií, které publikování takovýchto cestovatelských článků provází. Nu což, přece jen při psaní seminárky a učení je práce s fotkama něco jako vysvobození. Dneska se podíváme na další část mého říjnového výletu a tentokrát to bude část, která se odehrávala va Skotsku. Do jara (ha ha snad) by se tu měla objevit ještě poslední část o Anglii a Londýně, ale nepředbíhejme a teď už hurá na Skotsko!

Recenze | USB lampička k notebooku / postovnezdarma.cz

19. ledna 2016 v 9:34 | Double.Claire |  Recenze
Ano, ano. Zase jsem si objednala věc z Poštovné zdarma, kterou vám teď díky spolupráci s tímto eshopem můžu představit;) Tentokrát to bude USB led lampička k notebooku. Jak již víte, k Vánocům jsem dostala nový notebook. Ten starý, který jsem měla, měl bílou klávesnici, takže na ní bylo vidět i v šeru a nemusela jsem jednotlivá písmenka luštit. Jenže tenhle nový je sice taky bílý, ale klávesnici má černou což mi to luštění mírně komplikuje. Takže logicky, když jsem viděla v nabídce USB lampičku k nasvícení klávesnice, tak jsem neváhala!

Vánoce 2015 aneb co přinesl Ježíšek

10. ledna 2016 v 12:30 | Double.Claire |  My diary
Článek o Vánocích a dárcích jsem psala naposledy v roce 2013 a ještě se k němu můžete v deníčku proklikat. Minulý rok jsem dárky vynechala, tak aby to bylo na střídačku, tak jsem se rozhodla je sem letos přidat. Dlouho před Vánoci mi ani nepřišlo, že by se nějak blížily. Dárky jsem nakupovala průběžně celý rok, ale ani tak se mi nepodařilo se vyhnout návštěvě nákupního centra ve Vánočním týdnu a byl to teda masakr. Oproti tomu co tam bylo přes rok do obchodů fakt asi nikdo nechodí. Ta fáze kdy dárky nejen dostáváte, ale i dáváte je hrozně fajn:) Celý večer se těším až uvidím někoho, jak si rozbaluje dárek ode mě. Celkově byly letošní Vánoce pěkné, moc pěkné, a líbí se mi každým rokem asi čím dál více, i když poslední týden před Vánoci si vždy přeju, aby už bylo po nich, protože to právě to dárkové šílenství vrcholí a já nedělám nic jiného než utrácím a balím dárky, na což většinou nemívám mnoho času a nervů. S holkama ve třídě jsme si dárky předaly už v pondělí 21. prosince (ano stále si dáváme dárky i v maturitním ročníku) a pak na Štědrý den ráno s Vojtou a večer jsme byli celá rodina spolu i s babičkou a se psem. Stromeček jsme měli ze zahrady, a i když byl trochu řidčí, tak obstál. Akorát včera jsme ho odstrojili. Možná někomu přijde, že o Vánocích píšu trochu pozdě, ale zaprvé jsem se nechtěla hned o prázdninách stresova s článkem a za druhé jsem líná to vše nafotit:) No ale nějak jsem to zvládla, takže se můžete směle do celého článku na dárky co jsem dostala v klidu podívat a třeba vás inspirují v tom co by jste si vy přáli nebo co by jste eventuálně mohli někomu koupit pod stromeček vy:)

2015 - díky za vše

2. ledna 2016 v 18:29 | Double.Claire |  My diary
Dvatisícepatnáctka byla vážne super! Tenhle rok mě bavil a můžu asi s jistotou říct, že byl jeden z mých nejlepších let života (a možná i ten on the top). A proto je tady evergreen všech blogů v podobě malé rekapitulace v článku i s fotkama aneb I am Back!