Myšlenky

GEOCACHING | Máme kešku!

6. listopadu 2015 v 21:47 | Double.Claire
Ano konečně je v provozu!:) Konečně říkám proto, že jsme na ní začali pracovat už minulý rok na podzim, kdy jsem měla hroznou chuť nějakou založit. Vymysleli jsme místo, zápletku k luštění, jednotlivé stage, vyrobili krabičku a její obal, vše zanesli na místo a připravili ke spuštění. Reviewer (ten co kontroluje keše než se zveřejní) nám ale řekl, že by jsme ještě měli sehnat někoho na betatest. Tak jsme napsali jednomu kačerovi, který tam ochotně zašel, ale nezdálo se mu pár věcí. A tady začala pracovat má lenost a naštvanost, že někdo kritizuje něco, co jsme tak pracně vyrobili! A tak keška upadla v zapomnění. Až ke konci září se Vojta nudil a když jsem byla na oslavě u babičky, zašel se na kešku podívat a když zjistil, že tam stále ještě je, tak si ji vzal domů, opravil co se nelíbilo betatestrovi, zanesl ji zpět na místo a uvedl ji do provozu. Tentokrát bylo vše v pořádku, takže na kešku začali chodit první kačeři. No a pak mě k ní jakože náhodou zavedl a ukázal mi co vše s ní udělal. První mi to nědošlo, ale pak jsem byla ráda, že když né já, tak aspoň on byl natolik schopný dotáhnout tenhle náš společný projekt do konce. Takže vám hrdě můžeme představit naši první multikešku MEXIKO.

10 důvodu, proč nemám ráda zimu...

24. října 2015 v 9:31 | Double.Claire
Tentokrát přicházím s článkem k tématu týdne na již poměrně blížící se téma. Zimou myslím roční období, ale nenávidím i když je mi zima fyzicky. Vždy říkám, že radši aby mi bylo šílené vedro než šílená zima. A doufám, že se nás najde více:) Tak jdeme na to...


1. Kratší dny
Znáte to. Ráno vstanete - tma, jdete odpoledne domů - opět tma, takže v podstatě nic nestihnete. Ve tmě se nedá fotit, procházet v lese nebo dělat něco produktivního, jelikož si moje tělo myslí, že je noc a v noci se prostě spí.

Můj Canon v moři Nikonů

10. října 2015 v 13:21 | Double.Claire
Aneb proč jsem si vybrala Canon a nešla s davem Nikonů kolem mě...

Darování krve | Krevní centrum FNO

28. srpna 2015 v 20:52 | Double.Claire

Zážitek & haul | PRIMARK v Paříži

17. července 2015 v 12:42 | Double.Claire

New in #1

20. června 2015 v 14:43 | Double.Claire
Untitled

Autoškola? Pohodlně!

6. května 2015 v 22:12 | Double.Claire
perfection in a picture. | via Tumblr

Wishlist #1

20. dubna 2015 v 22:27 | Double.Claire
...Popisky v celém článku...

Pěkně z druhé ruky #1

12. března 2015 v 19:47 | Double.Claire
Proč z druhé ruky? Vždy, když jedu ze školy tak na zastávce vidím jasně oranžový plakát, který hlásá, že do Ostravy v ty a ty dny přijede pojízdný secondhand Marwil z Hradce Králové. Viděla jsem je už mnohokrát, ale nikdy mi nevyšel čas tam zajít. Teď ale první den prodeje padl na úterý, kdy máme na deset a tak jsem se na osm vydala na Černou louku "na lov". Výběr tam je opravdu velký, ale musíte být hodně rychlí, jelikož tam rozhodně nebudete sami, ale taková stovečka vás tam bude určitě. Ještě že je ta hala tak velká. No nakonec jsem z toho všeho vybrala tyto 4 kousky, které jsem si i koupila. Podrobnosti v celém článku;)


5 důvodů proč dělat Geocaching

19. února 2015 v 13:38 | Double.Claire
Dneska to bude doufám trochu inspirující článek o hře zvané Geocaching. Možná ji znáte, ale pokud ne tak je na úvod třeba říct, že se jedná o hru, při k teré s pomocí GPS hledáte na různých místech, ať už v přírodě nebo ve městě, tzv. cache (keše). Když hledáte cache, je z vás tzv. geocacher neco jen cacher (česky také kačer). Stačí se registrovat na stránce www.geocaching.com a mít mobil s GPS nebo turistickou GPS. Dnes se ale nechci podivát na to jak se tato hra přesně hraje nebo jaké jsou typy cachí apod. Dnes se chci bavit o tom, proč lidi geocaching dělají a proč bys ho měl/a dělat i ty! Tak do toho!

Keep Calm And Go Geocaching
 
 

Reklama